lekarz dentysta

specjalista I° stomatologii ogólnej

W 1986 roku ukończyła studia na Akademii Medycznej w Białymstoku. W 1993 zdobyła specjalizację I° ze stomatologii ogólnej. Jest członkiem Podlaskiego Stowarzyszenia Stomatologów. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Od 1994 roku prowadzi prywatną protetykę. Założyciel i twórca NZOZ "MAX-DENT".

specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, studia ukończył w 2013 roku. Zajmuje się głównie leczeniem endodontycznym z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego. Swoje kwalifikacje podnosi uczestnicząc w kursach, konferencjach i warsztatach praktycznych dotyczących leczenia kanałowego. W październiku 2018 roku po odbyciu 3-letniego szkolenia i złożeniu egzaminu państwowego uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją.

specjalista chirurgii stomatologicznej

Lekarz dentysta, absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W 2017r uzyskała tytuł Specjalisty Chirurga. Swoją wiedzę poszerza na licznych kursach i szkoleniach. W naszym gabinecie zajmuje się chirurgią stomatologiczą z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej (PRF). Członkini Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Chirurgii i Implantologii Stomatologicznej.

lekarz dentysta

W trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej

specjalista I° z chirurgii stomatologicznej

Lekarz dentysta, specjalista I° z chirurgii stomatologicznej.

specjalista protetyki stomatologicznej

W 2006 roku ukończył studia na wydziale Lekarsko- Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zdobył specjalizację z zakresu protetyki stomatologicznej. W Max-Dent zajmuje się kompleksową usługą protetyczną.

specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją. Na co dzień zajmuje się leczeniem zachowawczym i endodontycznym pod mikroskopem.

Ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku w 1986r. zdobywając tytuł lekarza stomatologa. Na licznych konferencjach, kursach i warsztatach praktycznych w kraju i zagranicą doskonaliła i aktualizowała swoją wiedzę stomatologiczną. Doświadczenie zdobywała pracując w gabinetach stomatologicznych w Bostonie (USA), Warszawie, Ostrołęce i Białymstoku. Zajmuje się stomatologią estetyczną.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, studia ukończyła w 2017 roku. W trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej. Głównie zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz profilaktyką próchnicy. Swoje kwalifikacje podnosi w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach z zakresu stomatologii zachowawczej.